Vladan Majerech - Skripta

Last Modified: 2.10.2018

Index

Dynamické datové struktury, Jak získat skripta?, Složitost a NP-úplnost, Úvod do složitosti a NP-úplnosti, Povídání o datových strukturách, Vnitřnosti TeXu,


Úvod do složitosti a NP-úplnosti

(vhodné pro složitost I a částečně teorii složitosti) Tato skripta najdete v ftp/sloz(dvi), (ps) a (pdf). A zde jsou pomocné soubory: (fli), (pcx), (pk), (mf), (lj).


Složitost a NP-úplnost

(vhodné společně s předchozími skripty pro teorii složitosti) Tato skripta najdete v ftp/complex(dvi), (ps) a (pdf). A zde jsou pomocné soubory: (fli), (pcx), (pk), (mf), (lj).


Povídání o datových strukturách

jsem kdysi rozepsal, demo verzi můžete spatřit zde.


Dynamické datové struktury

V ročníku 1999/2000 psal Martin Mareš na základech uvedené přednášky diplomovou praci. Ta by mohla posloužit jako přehled používaných technik. Vzhledem k nejnovějším výsledkum v daném oboru bude obsah přednášky opět pozměněn. Martinova stránka je ale vzhledem ke svým odkazům stále aktualní.


Vnitřnosti TeXu

Tento "slovníček" najdete v adresáři ftp/inTeX. Poslední aktualizace v roce 1997 (dosud neevidovano). Dopsano po expandprocesor, chybí popis vlastní sazby a neplánuji, že bych suploval TeXbook.


Jak získat skripta?

Nejjednodušší je použít PDF verze ... pokud by někdo nebyl spokojen s kvalitou tisku, může zkusit využít pomocné soubory (náznaky v komentářích).